Wij zijn alweer druk met de voorbereidingen rondom Sinterklaas. Na het grote succes van vorig jaar met Pieten die vanuit Spanje zo de live show in werden getoverd, staan we nu weer voor een nieuwe uitdaging!
Voor het vervolg zijn we op zoek naar kinderen ( hoofdrol) en volwassenen die mee willen participeren in deze leuke en spannende film die eindigt tijdens de grote live show!
Lijk het je leuk voor jezelf of voor je kind om hier aan mee te doen, schrijf je dan nu in en spoedig ontvang je van ons een uitnodiging voor de casting dagen! Voor de hoofdrol van het kind (+/-8 jaar) en dit mag jongen of meisje zijn prefereren wij iemand die "niet" in de wijk naar school gaat, dit ivm de participatie met de school en de binding met het verhaal.
Veel succes!